پیام آرمان معمار پایتخت:

ایران با جمعیت بیش از 75 میلیون نفر که 65% آنان دارای سن زیر 25 سال هستند، دارای یکی از جوان‌ترین جمعیت‌های جهان است. بیش از 3,200,000 نفر فارغ‌التحصیل دبیرستان‌ها و بیش از 800,000 نفر فارغ‌التحصیل دوره لیسانس دانشگاه‌های کشور نتیجه سالانه این جمعیت جوان است.
تا سال 1393 بیش از 6 میلیون فارغ‌التحصیل مدارس متوسطه و بیش از 2,600,000 نفر فارغ‌التحصیل دوره لیسانس داوطلب ادامه تحصیل در کشور خواهند بود. این ارقام موج مشتاق ادامه تحصیل و شکوفایی استعدادها در سال‌های آینده را نشان می دهد که پاسخگوئی به این اشتیاق عظیم بر دوش افراد و تیم های زبده مسلط و آشنا به تحصیلات دانشگاهی در خارج از کشور است.
فعالیت تیم کارشناسی آرمان معمار پایتخت متشکل از افراد سرشناس دانشگاهی به سال 1370 بر می‌گردد. تیم کارشناسی آرمان معمار پایتخت که اغلب آنان تحصیل‌کرده چندین دانشگاه برجسته کشور در دوره‌های مختلف تحصیلی و همچنین تحصیل کرده دانشگاه‌های سرشناس کشورهای آمریکای شمالی و برجسته‌ترین دانشگاه منطقه خاورمیانه و مدیترانه شرقی / METU می‌باشند و هم اکنون از اساتید مطرح چندین دانشگاه سرشناس کشور هستند، فرصتی استثنائی برای مشتاقان ادامه تحصیل در دانشگاه‌های مطرح مدیترانه شرقی ( قبرس شمالی ) و آمریکای شمالی ( کانادا ) ایجاد نموده است.
فرصت استثنائی از این جهت که اعضا تیم کارشناس آرمان معمار پایتخت شخصاً کلیه مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل در دانشگاه‌های برجسته ایران (دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه RCD در ایران) و دانشگاه‌های سرشناس خارجی (دانشگاه فنی خاورمیانه / METU در آنکارا - ترکیه، دانشگاه شفیلد / University of Sheffield در شفیلد - انگلستان، دانشگاه مینسوتا / University of Minnesota و دانشگاه کولورادو / University of Colorado و دانشگاه پرتلند / University of Portland در ایالات متحده آمریکا و همچنین دانشگاه UBC / University of British Columbia در ونکوور - کانادا) را تجربه نموده اند و لذا قابلیت انحصاری برای راهنمایی و مشاوره موثر و آینده ساز برای مشتاقان تحصیل در کشورهای یاد شده را کسب نموده اند.
شایان ذکر است که آرمان معمار پایتخت از طریق موسسات آموزش عالی آزاد در تهران و شهرستان‌ها دارای مجوز رسمی آموزشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امکان برگزاری دوره‌های آمادگی آموزش زبان انگلیسی را فراهم ساخته است. این شبکه سراسری در کل کشور در کنار آکادمی آرمان معمار پایتخت – موسسه مشاوره تحصیلی و اعزام دانشجو همراه با گروه کارشناسی زبده هرگونه تردید در مورد کیفیت انحصاری خدمات تیم آرمان معمار پایتخت را مرتفع می‌سازد.

کلیه حقوق این سایت نزد موسسه  آرمان معمار پایتخت محفوظ است. هرگونه کپی برداری از مطالب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.
طراحی وب سایت توسط گروه ماز